Nasza firma zajmuje się projektowaniem, instalacją i uruchomieniem systemów teletechnicznych. W naszej ofercie znajdują się:

·- Okablowanie strukturalne

·- Systemy sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN)

·- Telewizję przemysłową (CCTV)

·-Kontrolę dostępu i rejestrację czasu pracy

·-Dźwiękowy system ostrzegawczy (DSO)

- Systemy sygnalizacji alarmu pożaru (SAP)

·- Systemy oddymiania pożarowego

·- Systemy domofonowe

Ścisła współpraca z naszymi klientami pozwala na indywidualne dopasowywanie systemu zabezpieczeń do ich realnych potrzeb. Zawsze dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego pracujemy wykorzystując profesjonalne i sprawdzone urządzenia takich firm jak:

·Satel, DSC, Bosch, Urmet, Tayama, Aritech, Novus, Pelco, Polon, Siemens i inne

Zapewniamy wykonanie wyżej wymienionych instalacji w zakresie:

- projektowania systemu

- przygotowania oferty dopasowanej do oczekiwań i infrastruktury Klienta

- dostawy urządzeń

- realizacji inwestycji

- szkolenia w zakresie obsługi

- serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego

Opisy poszczególnych systemów

Systemy sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN).

Systemy alarmowe stanowią podstawowy środek techniczny do zabezpieczenia obiektów. Obecne technologie pozwalają na tworzenie nawet rozległych systemów z centralną obsługą i zdalną administracją. Takie rozwiązania pozwalają na ograniczenie kosztów ochrony fizycznej i szybsze reagowanie na zdarzenia. Uzupełnione systemem CCTV zapewniają większe bezpieczeństwo chronionych obiektów.Telewizja dozorowa (CCTV).

Kontrola obiektu przy pomocy monitoringu wizyjnego to stały nadzór i szybka reakcja w przypadku wystąpienia zdarzenia. Dodatkowo, możliwość archiwizacji obrazu pozwala na przechowanie i późniejsze wykorzystanie interesującego nas materiału.

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy.

Kontrola dostępu stała się technicznym środkiem wspomagającym a nieraz zastępującym ochronę fizyczną pozwalając na ograniczenie kosztów. Systemy kontroli dostępu pozwalają na nadawanie indywidualnych uprawnień dla poszczególnych użytkowników w zakresie stref oraz w wyznaczonym przedziale czasowym. Systemy KD mogą być zintegrowane z innymi systemami. Odpowiednio skonfigurowane, mogą zastępować klucze fizyczne do budynków i pomieszczeń. Systemy kontroli dostępu w połączeniu z czytnikami i oprogramowaniem rejestrującym przemieszczanie się personelu stanowią bardzo dobry i niezawodny system rozliczania czasu pracy.

Systemy sygnalizacji alarmu pożaru (SAP)

Systemy sygnalizacji pożaru stanowią dla obiektów przemysłowych i innych podstawowy monitoring i zabezpieczenie przed wystąpieniem pożaru i/lub jego eskalacją. Oferowane przez nas systemy zapewniają bezpieczeństwo na bezkonkurencyjnym poziomie, spełniając najwyższe wymagania pod względem pewności działania, komfortu obsługi i ekonomii kosztów.

Dźwiękowy system ostrzegawczy

Systemy oddymiania pożarowego

Systemy domofonowe

Okablowanie strukturalne

Nasza firma realizuje zadania z zakresu okablowania strukturalnego dostosowane do potrzeb odbiorców bez względu na stopień zaawansowania projektu. Tworzone systemy pozwalają na zbudowanie odpowiedniej konfiguracji połączeń z możliwością rozbudowy i dokonywania zmian przy użyciu takich samych, bądź podobnych elementów a wykorzystywane przez zespół specjalistów urządzenia sieciowe i telekomunikacyjne dobierane są wg życzeń klienta oraz preferowanego typu sprzętu w danej strukturze. Oferujemy projektowanie, wykonawstwo, opomiarowanie i późniejszą obsługę serwisową systemów okablowania strukturalnego. Nasza oferta obejmuje kilka systemów okablowania strukturalnego, proponowanych w zależności od wymagań naszego Klienta:

·Reichle De Massari, Krone, Molex, 3M, PowerLinkInstalacja okablowania realizowana przez Net Center obejmuje:

-Wykonanie projektu

-Dostarczenie materiałów instalacyjnych oraz urządzeń transmisyjnych

·-Wykonanie okablowania sieciowego

·-Wykonanie dedykowanej instalacji energetycznej

·-Przeprowadzenie pomiarów i uruchomienie sieci

·-Wykonanie dokumentacji zdawczo-odbiorczej

·-Przeszkolenie personelu obsługującego sieć

·-Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny począwszy od dnia odbioru instalacji

Nasze wszechstronne doświadczenie pozwala nam na wykonanie systemów zarówno prostych jak i bardzo złożonych na terenie całego kraju. Wykonujemy również modernizacje i rozbudowy istniejących sieci komputerowych, dostosowując je do rosnących wymagań użytkowników.
  

   Net Center Tomasz Kaczmarczyk
    ul. Derkacza 5 , 44-114 Gliwice , PL
     Copyright © Net-Center Tomasz Kaczmarczyk ,  2009    |    Polityka prywatności    |