Mamy przyjemnośc poinformować , iż od maja 2010 uzyskaliśmy status Srebrnego Partnera Asseco w zakresie mMedica.

 

System mMedica autorstwa firmy Asseco umożliwia elektroniczne rejestrowanie i rozliczanie usług świadczonych w zakresie lecznictwa stacjonarnego, ambulatoryjnego i leków refundowanych. Dokumentem identyfikującym pacjenta w systemie jest karta elektroniczna, pozwalająca na zarejestrowanie pacjenta w chwili, gdy rozpoczyna on korzystanie z usług zdrowotnych. Karta służy do jednoznacznego potwierdzania prawa do świadczeń na etapie rejestracji usługi u świadczeniodawcy; jest nośnikiem danych o ubezpieczonym, a także niezbędnym elementem przy generowaniu dokumentów potwierdzających wykonanie usługi.

mMedica zaspokoi potrzeby zarówno tych użytkowników, dla których głównym zadaniem jakie ma realizować program jest rozliczenie z NFZ, jak i tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają  sprawność obsługi pacjenta oraz tworzenie dokumentacji medycznej. Program obsługuje oczywiście otwarty format wymiany danych wprowadzony przez oddziały NFZ w 2007 r.

Praca programu jest możliwa zarówno na pojedynczym komputerze jak i w sieci. System działa w architekturze klient-serwer wykorzystując darmowy silnik bazy danych SQL – PostgreSQL. Mmedica jest dostępna w kilku wersjach użytkowych – zależnych od potrzeb danego użytkownika . Ciekawym atutem powyższego rozwiązania jest fakt , że funkcjonalność wersji można zmieniać modularnie co oznacza, że instalacja raz wdrożonego programu pozostaje taka sama a wszelkie zmiany jego funkcjonalności opierają się tylko i wyłącznie na typie zakupionej licencji.

 


 

Net Center jako autoryzowany partner Asseco w zakresie mMedica zajmuje się obsługą całego systemu:

·                Wdrożenie

·                Konfiguracja

·                Pomoc w rozliczeniach z NFZ

·                Nadzór informatyczny

·                Szkolenie personelu

·                Aktualizacje , skrypty serwisowe

 W celu przybliżenia oferty zapraszamy do działu handlowego naszej firmy.


                 Certyfikaty
 

   Net Center Tomasz Kaczmarczyk
    ul. Derkacza 5 , 44-114 Gliwice , PL
     Copyright © Net-Center Tomasz Kaczmarczyk ,  2009    |    Polityka prywatności    |